Kampanyalar


Ayın 25’i Kampanyası

Güvendik Marketlerde her ayın 25’inde seçili ürünlerde muhteşem indirimler uygulaması yapılmaktadır. İndirim tüm Güvendik Marketlerde geçerli olup sadece ayın 25. günü için geçerlidir. Mağazalar arasında ürün çeşidi, markası farklılık gösterebilir.

 

TL Üstü Kampanyası

Güvendik Marketlerde gelenekselleşen kampanyalardan birisi de her ay seçili ürünlerde 50 ₺, 75 ₺ ve 100 ₺ alışverişlerinizde geçerli uygun fiyata alabileceğiniz sürpriz ürünler. Kampanya kapsamında alabileceğiniz ürünler belirlenen niteliklerde olmalıdır ve değiştirilemez. 50 ₺, 75 ₺ veya 100 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde dilediğiniz bir alt harcama eşiğindeki ürünü de belirlenen fiyata satın alabilirsiniz. Her ay TL kampanyasındaki güncel ürünler web sitemizin anasayfasında ve sosyal ağlardan yayınlanacaktır.


Şubeye Özel

Şubelerimiz bulunduğu konum ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre şubeye özel fiyatlar ile alabilirsiniz. Şubeye özel yapılan fiyatları diğer şubelerimizden aynı fiyatta alamazsınız.


Genel İndirim

Güvendik olarak tüm şubelerimizde geçerli 15 günde bir değişen bir çok kalem ve çeşitlerde geçerli indirimimiz vardır. Ayrıca aylık olarak mağaza içi olarak tabir ettiğimiz ikinci indirimimiz her ay uygulanmaktadır.